Bakırköy Boşanma Avukatları

Bakırköy boşanma avukatları, Bakırköy’de boşanma konusunda hukuki danışmanlık hizmeti almak isteyen vatandaşlarımızın hizmetinde olmaktadır. Avrupa yakasında yer alan bu ilçe, İstanbul’un batı yarısında yer alır. Her bölgede olduğu gibi, bu bölgede yaşayan çiftler de çeşitli sebepler nedeniyle anlaşma sağlayamayabilir. Sağlanamayan anlaşmalar neticesinde boşanma gerçekleşebilir. Çiftler, bu süreçte iyi bir avukat eşliğinde boşanma eylemini gerçekleştirmek adına girişimlerde bulunabilir. Örneğin çocuğun velayeti, anlaşmalı boşanma davaları ve buna benzer konularda danışmanlık süreci, bu avukatlar tarafından sunulmaktadır.

Bakırköy boşanma avukatları

Bakırköy Boşanma Avukatları

Bakırköy boşanma avukatları, eğitimlerini hukuk fakültelerinde tamamlamış avukatlardır. Her avukatın hukuk bürosu farklı olabildiği gibi, bu konudaki deneyimlerinde de farklılıklar olabilir. Elbette iyi bir avukat, karşısındaki kişiyi iyi bir şekilde dinlemeli ve konuya uygun bir şekilde çözüm üretmelidir. Üretilen çözüm neticesinde hukuki hizmet süreci başlar ve boşanma eylemi mahkeme karşısında gerçekleştirilir. Farklı sebeplerden dolayı gerçekleştirilmek istenilen ayrılık eylemi bu sebeple hukuki bir sürece dönüşmüş olacaktır.

Deneyimli avukatlar, yeni mezun olmuş avukatlara göre biraz daha fazla tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedeni ise işlerine daha hakim olmalı ve hukuki süreci daha iyi bir şekilde tamamlamalarıdır. Deneyimli Bakırköy boşanma avukatlarından bir tanesi de http://www.guclusan.av.tr/ olarak bilinmektedir. Marmara üniversitesi hukuk fakültesinden 2000 yılında mezun olan bu avukat, aile, boşanma ve mal rejiminin tasfiyesi konularında avukatlık yapmaktadır.

Bilinen Boşanma Sebepleri Nelerdir?

Bilinen boşanma sebepleri arasında aldatma, tehdit, şiddet ve geçimsizlik yer almaktadır. Çiftler her ne kadar evlilik öncesinde, birbirlerini tanıma adını verdikleri süreçte anlaşma sağlasalar da evlilik ardından her şey yolunda gitmeyebilir. Çocuklu ya da çocuksuz çiftler bazı tartışmalar ya da yolunda gitmeyen sebeplerden dolayı boşanma eylemini gerçekleştirmek isteyebilir. Özellikle aldatılma konusu pek çok çiftin karşılaşmış olduğu bir sorundur. Bu sorunun üstesinden gelinememesi durumunda durum, ayrılıkla sonuçlanabilmektedir.

Aldatma Boşanma Sebebi Midir?

Aldatma durumunun ardından boşanmak, en çok gerçekleşen durumlar arasında yer almaktadır. Peki aldatma bir boşanma sebebi midir? Aldatma durumuyla ilgili olarak elde eğer sağlam deliller varsa bu boşanma avukatına sunulabilir. Dava açılması durumunda karşı taraf oldukça zorda kalacaktır. Bu durum akabinde tazminat alınabilir ve alınabilecek tazminatın miktarı arttırılarak boşanma eylemi gerçekleştirilebilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir