Facebook kapandı mı – Facebooka girmiyor

Facebook kapandı mı – Facebooka girmiyor sorunlarının sayısında dönem dönem artışlar gözlemlenebilir. Çünkü milyonlarca kişi bu sosyal medya sitesini kullandığı için bazı dönemler yoğunluk nedeniyle tıkanmalar normaldir. Facebook kapandı mı – facebooka girmiyor şikayetleri Dünya’nın her yerinde olabileceği gibi, ülkemizde de olabilmektedir. Artık hayatımızın bir parçası olan bu sosyal medya sitesinin kapanabileceği ihtimalini kimse düşünmüyor. Bu site yöneticilerinin milyonlarca dolar kazanması bir yana, insanların bu siteye alışması bir yana… Her gün telefonu eline ilk aldığında çoğu kişi, facebook uygulamasından bildirim gelmiş mi diye bakıyor.

Facebook kapandı mı – Facebooka girmiyor

Facebooğa neden girmez? Facebook neden kapalı? Sorusuna pek çok farklı cevabı verebiliriz. Bu sorun sizin bilgisayarınızla y da cep telefonunuzla ilgili olabilir. İnternet paketiniz ya da facebook paketiniz bitmiş olabilir. Ancak diğer sitelere giriyor fakat facebook uygulamasına ya da sitesine girmiyor diyorsanız işte o zaman muhtemel sorunlar şunlardır;

  • Facebook bakımdadır.
  • Facebook sunucularında problem oluşmuştur.
  • Dnsnizde bir problem vardır, dns ayarlarını değiştiriniz.
  • Facebook saldırıya uğramıştır.

Ve benzeri sebepler muhtemel sebeplerdir. Facebook sunucularının hacmi oldukça geniş olduğu için sitenin çok daha uzun süreli kapalı duracağına inanmıyoruz. Kısa bir süre sonra mevcut problem düzelecektir. Facebook ne zaman açılır? Bir süre sonra denemeniz en doğru çözüm olacaktır. Facebook kapandığında fotoğraflarınız, içerikleriniz silinir mi? Böyle birşey bugüne kadar yaşanmadı diye biliyoruz. Bu saatten sonra da yaşanacağını düşünmüyoruz. Çünkü verileriniz çok önemli sunucularda saklanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir