Kairos Açılacak Mı?

Bir dönem, para kazanma konusunda dünyayı yakıp kavuran kairos, pek çok kişinin beklentilerini karşılamayarak kapandı. Sistem açıldığı andan itibaren sisteme kayıt olanların ve ödeme yapan kişilerin yatırdıkları tutardan daha fazlasını kazandığını söyleyebiliriz. Ancak kairosun kapanması ile birlikte bu denli sistemlerin ne denli güvenilir olduğu bir kez daha gündeme geldi. Peki kairosta son durum ne? Kairos açılacak mı?

Kairosun açılıp açılmayacağına dair net bir bilgi yok. Ancak takdir edersiniz ki, eğer sistem iyi bir şekilde devam etmiş olsaydı elbette bu sistem hiç kapanmayacaktı. Her ne kadar kairos kapanmadan önce sisteme yatırım yapan kişiler hakkımızı hukuki olarak arayacağız deseler de karşılarında muhatap olabilecekleri hiç kimseyi bulamamış durumdalar.

Belki de kairos kullanıcılarına aktarılan “bilgisayarınızı kiralıyoruz” bilgisi de tamamen bir yalandan ibaretti. Amaç sadece nakit para toplayarak ve birkaç yıl ödeme yaparak insanların güvenini kazanmak ve ardından piyasadan yok olup gitmekti. Günde 10 saat bilgisayarınızı açık tutmalarını istemeleri de sadece bu yalanın bir parçası idi.

Kairos Açılacak Mı?

Bu soruya net bir şekilde evet, kairos açılacak demeyi çok isterdik ancak ne yazık ki bu sistemin devam edeceğine dair hiç bir umut bulunmuyor. Sisteme geçmişte para yatıran kişiler her gün düzenli olarak paramızı geri alabilecek miyiz? Sorusunun cevabını arasalar da bu sadece vakit kaybı olarak görünüyor. Bu sisteme yakınlarını, akrabalarını sistemin güvenilir olduğunu söyleyerek kayıt ettiren kişiler de oldukça mahcup durumda. Aslında bir ponzi sistemi olan kairos gibi sistemlere pek de güven olduğunu söyleyemeyiz. Yine de siz bu sistemlere kayıt olmak isterseniz firmayı iyi araştırmanızda ve buna göre para yatırmanızda fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir