Solucan üretimi kazançlı bir iş mi

Solucan üretimi kazançlı bir iş mi? Pek çok kişi bu soruya mantıklı bir cevap arıyor. Evet solucan üretimi oldukça kazançlı iştir. Her yıl 16 kata kadar artış sağlanabilir. Hem solucanların gübresinden yararlanabilir hem de solucanların artışını sağlayabilirsiniz. Argesol Türkiye’nin en iyi solucan üretim kuruluşlarından bir tanesidir. Eisenia Fetida orijinal tür garantisi bulunmaktadır. İstanbul üniversitesi tarafından bu tespit edilmiştir. Üsteli solucan gübresi alımlarınızda 45 gün kadar yetecek olan yem de hediyedir. Yetiştirme klavuzu aracılığıyla doğru bir üretim yapabilirsiniz. Tüm siparişleriniz, ücretsiz kargo seçeneği ile adresinize kadar gelmektedir.

Kaliforniya Solucanı Nereden Alınır?

Kaliforniya solucanı satın alabilmeniz adına pek çok farklı alternatif mevcuttur. Bu alternatiflerden bir tanesi de argesol.com web sitesinin üst kısmında yer alan mağazaya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Burada minimum 500 adetten, maksimum 200.000 adet ve üzeri alımına kadar solucan satın alabilmeniz mümkün olacaktır. Mini ya da tesis paketleri içerisinden size uygun olanını kolay bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Kaliforniya Solucanları Nasıl Beslenir?

Bu solucanları beslemek, sanıldığının aksine bir hayli kolaydır. Meyve, sebze artıkları, yumurta kabuğu, teli alınmış kahve telvesi, filtre ya da poşet çay posası ile besleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yumurta ile istiridye kabuğu beslemelerinde kabuğu öğütmeniz ya da toz haline getirmeniz gerekmektedir. Besleme ile ilgili ayrıntıları Kaliforniya solucanı alımınızın ardından kılavuz üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Solucan üretimi kazançlı bir iş mi?

Evet solucan üretimi oldukça kazançlıdır. Hem gübre üretebilir hem de solucanlarınızın sürekli artışını sağlayabilirsiniz. Şöyle ki, örnek olarak 1000 adet kırmızı Kaliforniya solucanı günlük olarak ortalama 200-450 gram solucan gübresi üretmektedir. Bununla birlikte 3 ay içerisinde bu solucanların sayısı 2 katına da çıkabilmektedir. Üretim ile ilgili detaylı bilgilendirmeler sizleri argesol.com ‘un web sitesinde bekliyor.

Maksimum Kaç Adet Solucan Alınabilir?

Argesol.com ‘da bir sınır yoktur. Dilediğiniz sayıda, binlerce, on binlerce, yüz binlerce sayıda solucan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanarak solucanlarınızı temin edebilirsiniz. Tüm alımlarda yem hediyesi ve kolay kullanım kılavuzu hediyesi mevcuttur. Bu kılavuz aracılığıyla sizler de kolay bir şekilde üretim yapabilirsiniz. Ayrıca önermiş olduğumuz web sitesinin ürün portföyü arasında solucan üretim kiti, sebze yetiştirme kiti, solucan maması da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra gübre hasat makinesi ile ısıl işlem makinesi de temin edebilirsiniz.

Solucan üretimi kazançlı bir iş mi? Kaliforniya solucanı nereden alınır? Maksimum kaç adet solucan alınabilir? Ve buna benzer sorularınıza yönelik sizler için  en iyi cevapları sunduğumuzu düşünüyoruz. Bu konular ile ilgili daha detaylı içeriklere önermiş olduğumuz firmanın internet sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir